Apap 6 tabl.

3,75 

SKU: 3d6f10b032f4 Kategoria:

Opis

Apap 6 tabl.

APAP to lek zawierający paracetamol, jedną z najczęściej stosowanych i najbezpieczniejszych substancji przeciwbólowych. Preparat zwalcza bóle głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne oraz gorączkę występującą np. w przebiegu przeziębienia lub grypy.Apap zawiera paracetamol w dawce 500mg dzięki czemu jest bezpiecznym lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, nawet dla:osób z chorobą wrzodowąosób z nadciśnieniem tętniczymcierpiących na nadkwaśność i zgagęchorych na cukrzycęalergikówosób z nadwrażliwością na inne leki przeciwbólowekobiet ciężarnych i karmiących

Dawkowanie

Dorośli: 1-2 tabletki 3-4 razy na dobę (maksymalnie 8 tabletek w ciągu doby).Dzieci powyżej 12 lat: 1 tabletka 3 do 4 razy na dobę.

Skład

Paracetamol 500 mg oraz substancje pomocnicze: wosk Carnauba, hypromeloza, makrogol, powidon, skrobia żelowana, kroskarmeloza sodowa, kwas stearynowy.

Sprawdź u nas USP Zdrowie Przeciwbólowe

xxxxx

yyyyy